اخبار شرکت
اعضای هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان از شرکت داروسازی فارماشیمی بازدید کردند.

مدیرکل آمار و مهندسی اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران از نسخه نویسی الکترونیکی ۸۹ هزار پزشک در مهر ماه امسال خبر داد و گفت: فقط ۳ درصد نسخه‌های ورودی به سازمان بیمه سلامت به صورت کاغذی است که به شکل نیمه الکترونیکی وارد می‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بدون تردید حمایت‌های مجلس و پایداری بیمه سلامت در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بی تاثیر نبود و تا زمانی که زیرساخت‌های الکترونیکی در کشور مستقر نشود، نمی‌توان طرحی را به درستی و کامل اجرا کرد.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از اقدامات موثر بیمه سلامت در اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند خبر داد و گفت: تا پایان مهر ماه سال جاری سه خدمت دیگر بیمه سلامت به پنجره واحد دولت هوشمند متصل می‌شود.

با حکم مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان، محمود دیانتی به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای این شرکت منصوب و از بهروز میرزا آقایی تقدیر و تشکر شد.

با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، ذوالفقار یزدانمهر به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت بازرگانی خدمات درمانی ایران منصوب شد.
مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در پیامی، درگذشت والده مکرمه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت را تسلیت گفتند.

مدیرکل بیمه گری سازمان بیمه سلامت گفت: بعد از حذف دفترچه‌های کاغذی با توجه به این‌که نیازی به مراجعه حضوری برای تمدید دفترچه نبود، تمدید اعتبار بیمه‌ای به صورت الکترونیک انجام می‌شود و از ابتدای سال تاکنون بیمه بیش از ۲۴ میلیون نفر از همین طریق تمدید شده است.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ با حضور کلیه صاحبان سهام، اعضای هیأت مدیره شرکت، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و نمایندگان اداره کل مجامع، شرکت‌ها و حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت در محل سازمان بیمه سلامت ایران تشکیل شد.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: نسخه الکترونیک از زیرساخت‌های اصلی طرح دارویار است و اگر نسخه الکترونیک نبود، امکان اجرای طرح را نداشتیم، با نسخه الکترونیک قیمت‌ها را در سیستم اصلاح می‌کنیم و امکان افزایش سهم بیمه و یارانه فراهم است.
رییس انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: در طول یک سال گذشته و به تدریج با اجرای طرح نسخه الکترونیک، روز به روز پرداخت‌های سازمان بیمه سلامت ایران به روزتر شد و در حال حاضر در اغلب استان‌ها مطالبات اردیبهشت ماه نیز دریافت شده است.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران از رایگان بودن پوشش بیمه‌ای برای سه دهک نخست جامعه خبر داد و گفت: افراد فاقد پوشش بیمه درمانی برای بهره مندی از خدمات بیمه سلامت به سامانه شهروندی این سازمان مراجعه کنند.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، نوشت: عید غدیر روز شادمانی و مهربانی و بزرگترین عید مسلمانان است.

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران جزییات خدمات پنل شهروندی سازمان بیمه سلامت را تشریح کرد و گفت: از طریق این سامانه می‌توان به درخواست پوشش بیمه‌ای افراد رسیدگی کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو، رییس دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه سلامت ایرانیان از شرکت داروسازی فارماشیمی بازدید و راهکارهای تعامل و همکاری با فارماشیمی را بررسی کردند.

تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان بیمه سلامت و ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف مدیریت منابع و رفع نیازهای اولویت دار بیمه سلامت با استفاده از فناور‌ی‌های نوین، به ویژه فناوری هوش مصنوعی، امضا شد.

اعضای جدید هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت منصوب شدند.

نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت و فرهنگ این مرز و بوم است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در حکمی علی صادقی را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان منصوب کرد.