اخبار شرکت

شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در نظر دارد جهت تامین سامانه نرم افزاری تجارت الکترونیک، اقدام به شناسایی شرکت‌های فعال و معتبر در این زمینه کند.

با حضور عضو هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان برگزار شد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در حکمی داریوش محمدی را به عنوان عضو هیات مدیره به نمایندگی از سازمان بیمه سلامت ایران و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در پیامی ضمن تسلیت ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی نوشت: پیام حضرت سیدالشهدا (ع) و حماسه حسینی، آگاهی و بصیرت، مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی و خدمت به مردم است.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ با حضور کلیه عضو هیأت مدیره سازمان بیمه سلامت ایران، صاحبان سهام، اعضای هیأت مدیره شرکت، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و مدیرکل مجامع، شرکت‌ها و حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت در محل شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در پیامی به مناسبت عید غدیر، این روز بزرگ را تبریک گفت و نوشت: عید غدیر روزی بزرگ برای مسلمانان و جشنی برای شادمانی و تجدید میثاق با ولایت و عیدی برای ستایش دین داری و مهربانی به یکدیگر است.

با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، عباسعلی پوربافرانی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت خدر رایانه منصوب شد.
با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان، معاون دفتر امور مجامع، شرکت‌ها و حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت ایران، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت داروسازی فارماشیمی، دکتر رضا کیخا به عنوان مدیرعامل این شرکت داروسازی معارفه شد.
طی حکمی از سوی دکتر ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، رضا کیخا به عنوان مدیرعامل شرکت داروسازی فارماشیمی منصوب شد.

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به همراه مدیر بازرگانی و مسئول فنی تجهیزات پزشکی شرکت از بیست و چهارمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی (ایران هلث) بازدید کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را سال «مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند و فرمودند: در بیمه شاخص ما شاخص خوبی است.

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در پیام نوروزی ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان در بهار امسال، نوشت: عید نوروز یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانیان و جلوه‌ای از فرهنگ و سنت مردم و بهانه‌ای برای صلح و دوستی و همدلی و مهربانی است و با احسن الحال به استقبال سال نو می‌رویم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی از مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان تقدیر و تشکر کرد و نوشت: نیل به آرزوهای بزرگ نیازمند عزم راسخ و اراده استوار ایرانی است که با سعی مخلصانه خویش گام در جهت عظمت این مرز و بوم بر می‌دارند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به موجب حکمی سید محمد حسینیان آهنگری را به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت آتیه سازان حافظ منصوب کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به موجب حکمی داریوش برادران پویا را به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت فارماشیمی منصوب کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طرح نسخه الکترونیک مهمترین گام در الکترونیکی کردن خدمات نظام سلامت بود که در آینده نیز فواید زیادی از آن خواهیم دید و شکل جدید نسخه الکترونیک که مشکلات قبلی در آن برطرف شده، رونمایی می‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تحقق ۹۸ درصدی نسخه نویسی تمام الکترونیک در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر طبق آمارها ۱۰۳ هزار و ۹۹۰ پزشک به صورت تمام الکترونیک و نزدیک به ۹ هزار پزشک به صورت نیمه الکترونیک به سازمان بیمه سلامت نسخه ارسال می‌کنند.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان، سال‌روز تاسیس این شرکت را به اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان تبریک گفت.

اعضای هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان از شرکت داروسازی فارماشیمی بازدید کردند.

مدیرکل آمار و مهندسی اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران از نسخه نویسی الکترونیکی ۸۹ هزار پزشک در مهر ماه امسال خبر داد و گفت: فقط ۳ درصد نسخه‌های ورودی به سازمان بیمه سلامت به صورت کاغذی است که به شکل نیمه الکترونیکی وارد می‌شود.

12